Utgått
IKN AS - Snor LC dup, 62,5/125, 10m

IKN AS - Snor LC dup, 62,5/125, 10m

Kopier

Kopier

Logg inn eller opprett en konto for å se dine priser og bestille

Grunnleggende spesifikasjoner

  • Fibertype - Multimode 62,5/125

  • Antall fibre - 1

  • Lengde - 5 m

  • Type kontakt tilkobling 1 - LC-dupleks

  • Farge på ytre kappe - Oransje

Emballasje og betingelser

  • 1 STK

  • Skaffevare

EAN/GTIN

7090026451774

Elnummer

6996114

Leverandørens varenummer

69 961 14

Typebeskrivelse

6996114

Fibertype

Multimode 62,5/125

Antall fibre

1

Lengde

5 m

Type kontakt tilkobling 1

LC-dupleks

Farge på ytre kappe

Oransje

Kategori

OM 1

Utvendig diameter kappe til enkeltleder

3 mm

Kabeltype

Dupleks

Type kontakt tilkobling 2

LC-dupleks

Snor LC duplex, OM1 62,5/125, 10m