Utgått
Melbye - Fibersnor 2xMM OM2 ST-ST 4m

Melbye - Fibersnor 2xMM OM2 ST-ST 4m

Melbye

Kopier

Kopier

Logg inn eller opprett en konto for å se dine priser og bestille

Grunnleggende spesifikasjoner

  • Fibertype - Multimode 50/125

  • Antall fibre - 2

  • Lengde - 4 m

  • Type kontakt tilkobling 1 - ST

  • Farge på ytre kappe - Oransje

Emballasje og betingelser

  • 1 STK

  • Skaffevare

EAN/GTIN

7070701183701

Elnummer

6977354

Leverandørens varenummer

ST/UPC-ST/UPC, OM2

Typebeskrivelse

6977354

Fibertype

Multimode 50/125

Antall fibre

2

Lengde

4 m

Type kontakt tilkobling 1

ST

Farge på ytre kappe

Oransje

Kategori

OM 2

Utvendig diameter kappe til enkeltleder

2 mm

Kabeltype

Dupleks

Type kontakt tilkobling 2

ST

Bøyebeskyttelse

Påsatt

Fibersnor 2xMM OM2 ST-ST 4m, OM2 Orange 2mm LSZH