Utgått
Melbye - Fibersnor SM 2xSC/A-ST 2m

Melbye - Fibersnor SM 2xSC/A-ST 2m

Melbye

Kopier

Kopier

Logg inn eller opprett en konto for å se dine priser og bestille

Grunnleggende spesifikasjoner

  • Fibertype - Singlemode

  • Antall fibre - 2

  • Lengde - 2 m

  • Type kontakt tilkobling 1 - SC-dupleks

  • Farge på ytre kappe - Gul

Emballasje og betingelser

  • 1 STK

  • Skaffevare

EAN/GTIN

7070701180984

Elnummer

6977082

Leverandørens varenummer

2XSC/APC-ST/UPC, SM

Typebeskrivelse

6977082

Fibertype

Singlemode

Antall fibre

2

Lengde

2 m

Type kontakt tilkobling 1

SC-dupleks

Farge på ytre kappe

Gul

Kategori

OS2

Utvendig diameter kappe til enkeltleder

2 mm

Kabeltype

Dupleks

Type kontakt tilkobling 2

ST

Bøyebeskyttelse

Påsatt

Fibersnor SM 2xSC/A-ST 2m, G657A Gul 2mm LSZH