Utgått
Schneider Electric - VDIP541352 Patchkab OM1 62.5/125 SC-LC 2m

Schneider Electric - VDIP541352 Patchkab OM1 62.5/125 SC-LC 2m

Schneider Electric

Kopier

Kopier

Logg inn eller opprett en konto for å se dine priser og bestille

Grunnleggende spesifikasjoner

  • Fibertype - Multimode 62,5/125

  • Antall fibre - 2

  • Lengde - 2 m

  • Type kontakt tilkobling 1 - SC

  • Farge på ytre kappe - Oransje

Emballasje og betingelser

  • 1 STK

  • Skaffevare

EAN/GTIN

3606480449215

Elnummer

6912309

Leverandørens varenummer

VDIP541352

Typebeskrivelse

6912309

Fibertype

Multimode 62,5/125

Antall fibre

2

Lengde

2 m

Type kontakt tilkobling 1

SC

Farge på ytre kappe

Oransje

Kategori

OM 1

Kabeltype

Dupleks

Type kontakt tilkobling 2

LC

Bøyebeskyttelse

Andre

Fiberpatchkabel Multimode OM1 62,5/125. Patchkabelen er optisk testet, testrapport leveres med kabelen. Kabelen har en 2 mm forsterket ytre kappe med fargekoding iht. sambandsklasse. Keramisk ferrul for beste ytelse og pålitelighet. SC fiberkonnektor iht. TIA/EIA 604-3 og IEC 61754-4 Ed. 2. LC fiberkonnektor iht. TIA/EIA 604-10A og IEC 61754-20 Ed. 2. ST fiberkonnektor iht. TIA/EIA 604-2 og IEC 61754-2. Mekanisk beskyttelse iht. IEC 60794-1.