IKN AS - Fiberkabel 12fib SM LC-LC 200m

IKN AS - Fiberkabel 12fib SM LC-LC 200m

Kopier

Kopier

Logg inn eller opprett en konto for å se dine priser og bestille

Grunnleggende spesifikasjoner

  • Antall fibre - 12

  • Fibertype - Singelmode 9/125

  • Materiale i ytre kappe - Polyolefin

  • Med strekkavlastning - Ja

  • Med gnagebeskyttelse - Nei

Emballasje og betingelser

  • 1 STK

  • Skaffevare

EAN/GTIN

7090026451507

Elnummer

1005779

Leverandørens varenummer

1005779

Typebeskrivelse

1005779

Antall fibre

12

Fibertype

Singelmode 9/125

Materiale i ytre kappe

Polyolefin

Med strekkavlastning

Ja

Med gnagebeskyttelse

Nei

Farge på ytre kappe

Svart

Langsgående vanntetthet

Ja

Tverrgående vanntetthet

Nei

Metallfri kabel

Ja

Oljebestandig iflg. EN 60811-404

Nei

Motstandsdyktig mot kjemikalier

Nei

UV-bestandig

Ja

Ytterdiameter omtrentlig

6 mm

Min. bøyeradius, stasjonær installasjon fast forlagt

48 mm

Forlegging i jord

Ja

Innblåsbar

Nei

Preterminert 12 fiber MM kabel med LC i begge ender. 0,8m fanout. Kan trekkes gjennom hull helt ned til 16mm. Blir levert i egen eske med kvalitets sertifikat (for FDV). Kommer med trekkestrømpe i ene enden. Kablene er sort med LSZH kappe. Fiberkabelen er laget med bøy-insensitivt glass, slik at den tåler bøydiametere ned til 20mm. Kabelen er tilsvarende AXAI, altså inne/utekabel.