Lanse - FIBER PIGTAIL LC/APC SM OS2 12 PK. 1 METER G657.A1

Lanse - FIBER PIGTAIL LC/APC SM OS2 12 PK. 1 METER G657.A1

Lanse

Kopier

Kopier

Logg inn eller opprett en konto for å se dine priser og bestille

Emballasje og betingelser

  • 1 STK

  • Skaffevare

EAN/GTIN

Elnummer

6970389

Leverandørens varenummer

6970389

Typebeskrivelse

6970389