Utgått
Schneider Electric - Pre-terminert fiber1x12 MTPf-1x12 MTPf OM4 20M

Schneider Electric - Pre-terminert fiber1x12 MTPf-1x12 MTPf OM4 20M

Schneider Electric

Kopier

Kopier

Logg inn eller opprett en konto for å se dine priser og bestille

Grunnleggende spesifikasjoner

  • Kategori - OM4

  • Kontakttilkobling 1 - MTP-F

  • Antall fibre - 12

  • Lengde - 20 m

  • Farge på ytre kappe - Fiolett

Emballasje og betingelser

  • 1 STK

  • Skaffevare

EAN/GTIN

3606480887321

Elnummer

6993821

Leverandørens varenummer

VDILL044C4C0020

Typebeskrivelse

6993821

Kategori

OM4

Kontakttilkobling 1

MTP-F

Antall fibre

12

Lengde

20 m

Farge på ytre kappe

Fiolett

Antall koblingsenheter tilkobling 1

1

Kontakttilkobling 2

MTP-F

Antall koblingsenheter tilkobling 2

1

Kabeltype kontakttilkobling 2

Flatkabel (fiberoptisk)

Krysset

Nei

Pre-terminert fiber1x12 MTPf-1x12 MTPf OM4 20M