Excel - 200-560 OM3 2M LC PIGTAIL 50/125

Excel

Kopier

Kopier

Logg inn eller opprett en konto for å se dine priser og bestille

Grunnleggende spesifikasjoner

  • Fibertype - Multimode 50/125

  • Kategori - OM 3

  • Type - Lederpigtail

  • Kjernetype - Kompakt leder

  • Lengde - 2 m

Emballasje og betingelser

  • 1 STK

  • Skaffevare

EAN/GTIN

5055540517599

Elnummer

6912473

Leverandørens varenummer

200-560

Typebeskrivelse

6912473

Fibertype

Multimode 50/125

Kategori

OM 3

Type

Lederpigtail

Kjernetype

Kompakt leder

Lengde

2 m

Type kontakt

LC

APC-utførelse

Nei

Farge

Fiolett

Bøyebeskyttelse

Påsatt

Enbeam Fibre Pigtail OM3 50/125 LC/UPC Aqua - 2m
Fiberhale