Generelle filtre

Fiber (1099)

Ingen resultater

Tekniske filtre

Ingen resultater
Ingen resultater
Ingen resultater
Ingen resultater
Ingen resultater
Ingen resultater
Ingen resultater
Ingen resultater
Ingen resultater
Ingen resultater
Ingen resultater
Ingen resultater
Ingen resultater
Ingen resultater
Ingen resultater
Ingen resultater
Ingen resultater
Ingen resultater
Ingen resultater

Fiber

1099 produkter

Excel
Excel

Excel 200-569-06 Adapter LC QUAD SM Blue (6 PA

    Lagervare

    Kopier

    Kopier

    Lagervare

    Melbye
    Melbye

    Melbye Abonnentkabel 1xSC-åpen 15m

    • Fibertype: Singlemode

    • Kategori: OS2

    • Type: Kabelpigtail

    Skaffevare

    Kopier

    Kopier

    Skaffevare

    Excel
    Excel

    Excel 200-951 FIBERPATCHPANEL SC/LC 24P U/ADAPTERE

    • Egnet for antall koblinger/adaptere: 24

    • Fibertype: Andre

    • APC-utførelse: Nei

    Lagervare

    Kopier

    Kopier

    Lagervare

    Lanse
    Lanse

    Lanse Fiberboks 12-fiber 6xSC-D SM Passer til SC-D og LC-quad

    • Egnet for antall koblinger/adaptere: 12

    • Fibertype: Singlemode och Multimode 50/125

    • Fiberklasse: OS2

    Skaffevare

    Kopier

    Kopier

    Skaffevare

    Excel
    Excel

    Excel 202-106 SKJØTE HOLDER (8 SKJØT)

    • Modell / utførelse: Andre

    Skaffevare

    Kopier

    Kopier

    Skaffevare

    Lanse
    Lanse

    Lanse FIBERPATCHSNOR LC-SC 3M 9/125MM OS1 SM LSOH

    • Fibertype: Singlemode

    • Antall fibre: 2

    • Lengde: 3 m

    Lagervare

    Kopier

    Kopier

    Lagervare

    Lanse
    Lanse

    Lanse FIBERPATCH LC-LC 50/125 OM3 1 LSOH

    • Fibertype: Multimode 50/125

    • Antall fibre: 2

    • Lengde: 1 m

    Skaffevare

    Kopier

    Kopier

    Skaffevare

    Lanse
    Lanse

    Lanse FIBERPATCHSNOR SC SC 1M 9/125MM OS1 SM LSOH

    • Fibertype: Singlemode

    • Antall fibre: 2

    • Lengde: 1 m

    Lagervare

    Kopier

    Kopier

    Lagervare

    Melbye
    Melbye

    Melbye Fibersnor SM SC/A-LC 10m

    • Fibertype: Singlemode

    • Antall fibre: 1

    • Lengde: 10 m

    Skaffevare

    Kopier

    Kopier

    Skaffevare

    Melbye
    Melbye

    Melbye Fibersnor SM 2xSC-LC 1m

    • Fibertype: Singlemode

    • Antall fibre: 2

    • Lengde: 1 m

    Skaffevare

    Kopier

    Kopier

    Skaffevare

    Lanse
    Lanse

    Lanse FIBERPATCHSNOR LC-LC 3M 9/125MM OS1 SM LSOH

    • Fibertype: Singlemode

    • Antall fibre: 2

    • Lengde: 3 m

    Lagervare

    Kopier

    Kopier

    Lagervare

    Excel
    Excel

    Excel 200-366-06 Adapter SC Duplex SM (6 PACK)

    • Egnet for fibertype: Singlemode

    • Type kontakt tilkobling 1: SC-dupleks

    • Type kontakt tilkobling 2: SC-dupleks

    Lagervare

    Kopier

    Kopier

    Lagervare

    Lanse
    Lanse

    Lanse FIBERPATCHSNOR LC-SC 1M 9/125MM OS1 SM LSOH

    • Fibertype: Singlemode

    • Antall fibre: 2

    • Lengde: 1 m

    Lagervare

    Kopier

    Kopier

    Lagervare

    Schneider Electric
    Schneider Electric

    Schneider Electric FIBERPANEL FO 1U FOR 4 MODUL TOMT FOR DEKKPLATER ACTASSI

    • Egnet for antall koblinger/adaptere: 24

    • Fibertype: Singlemode

    • Fiberklasse: OM 1

    Lagervare

    Kopier

    Kopier

    Lagervare

    LANSE 3-PLAY
    LANSE 3-PLAY

    LANSE 3-PLAY Fiber Pigtail Sc 9/125 1M

    • Fibertype: Singlemode

    • Kategori: OS2

    • Type: Kabelpigtail

    Lagervare

    Kopier

    Kopier

    Lagervare

    Excel
    Excel

    Excel 200-561 OS2 2M LC PIGTAIL 9/125

    • Fibertype: Singlemode

    • Kategori: OS2

    • Type: Lederpigtail

    Lagervare

    Kopier

    Kopier

    Lagervare

    Nexans
    Nexans

    Nexans WTC1,5 kassett for splitter

    • Modell / utførelse: Crimpskjøt beskyttelse

    Skaffevare

    Kopier

    Kopier

    Skaffevare

    ADC Krone Vegguttak 2xST for fiberhaler

      Skaffevare

      Kopier

      Kopier

      Skaffevare

      Melbye
      Melbye

      Melbye AVMANTLINGSTANG 8-TALLSKABEL 80242

      • Type tilbehør/reservedel: Renseklut

      • Tilbehør: Ja

      • Reservedel: Nei

      Skaffevare

      Kopier

      Kopier

      Skaffevare

      Nexans
      Nexans

      Nexans WO Tetr@XS G2-SM 1SC/APC 70m

      • Med plugg/kobling: Ja

      • Antall plugger/koblinger: 1

      • Type kontakt: SC

      Skaffevare

      Kopier

      Kopier

      Skaffevare

      Nexans
      Nexans

      Nexans WTC2 FTTH 96Skjøt + 12MU adap

      • Egnet for antall fibre: 96

      • Type kopling: Tilkobling, overgang

      • Materiale: Plast

      Skaffevare

      Kopier

      Kopier

      Skaffevare

      Nexans
      Nexans

      Nexans ODB utendørs skjøteboks

      • Egnet for antall fibre: 4

      • Type kopling: Sveiseskjøt

      • Materiale: Plast

      Skaffevare

      Kopier

      Kopier

      Skaffevare

      Schneider Electric
      Schneider Electric

      Schneider Electric VDIB6052001 Fiberadapter SM SQ Duplex SM

      • Egnet for fibertype: Singlemode

      • Type kontakt tilkobling 1: LC-dupleks

      • Type kontakt tilkobling 2: LC-dupleks

      Skaffevare

      Kopier

      Kopier

      Skaffevare

      Nexans
      Nexans

      Nexans Basisfot for stålmast (OPGW)

      • Egnet for antall spleisebeskyttere: 0

      Skaffevare

      Kopier

      Kopier

      Skaffevare