IKN AS - Patchesnor SC - LC duplex OM3,  2,0m

IKN AS - Patchesnor SC - LC duplex OM3, 2,0m

Kopier

Kopier

Logg inn eller opprett en konto for å se dine priser og bestille

Grunnleggende spesifikasjoner

  • Fibertype - Multimode 50/125

  • Antall fibre - 2

  • Lengde - 2 m

  • Type kontakt tilkobling 1 - SC-dupleks

  • Farge på ytre kappe - Oransje

Emballasje og betingelser

  • 1 STK

  • Skaffevare

EAN/GTIN

7055539961318

Elnummer

6996131

Leverandørens varenummer

6996131

Typebeskrivelse

6996131

Fibertype

Multimode 50/125

Antall fibre

2

Lengde

2 m

Type kontakt tilkobling 1

SC-dupleks

Farge på ytre kappe

Oransje

Kategori

OM 3

Utvendig diameter kappe til enkeltleder

3 mm

Kabeltype

Dupleks

Type kontakt tilkobling 2

LC-dupleks

Bøyebeskyttelse

Uten

Patchesnor SC - LC duplex OM3, 2,0m