IKN AS - Snor SC-LC simpl OS1, 3m, 2mm, gul

IKN AS - Snor SC-LC simpl OS1, 3m, 2mm, gul

Kopier

Kopier

Logg inn eller opprett en konto for å se dine priser og bestille

Emballasje og betingelser

  • 1 STK

  • Skaffevare

EAN/GTIN

7090026458896

Elnummer

6996213

Leverandørens varenummer

6996213

Typebeskrivelse

6996213

Patchesnor fiber SC-LC simpl OS1, 3m, 2mm, gul