IKN AS - Snor SC Simpl SM, 3m

IKN AS - Snor SC Simpl SM, 3m

Kopier

Kopier

Logg inn eller opprett en konto for å se dine priser og bestille

Grunnleggende spesifikasjoner

  • Fibertype - Singlemode

  • Antall fibre - 1

  • Lengde - 3 m

  • Type kontakt tilkobling 1 - SC

  • Farge på ytre kappe - Gul

Emballasje og betingelser

  • 1 STK

  • Skaffevare

EAN/GTIN

7090026451682

Elnummer

6996195

Leverandørens varenummer

69 961 95

Typebeskrivelse

6996195

Fibertype

Singlemode

Antall fibre

1

Lengde

3 m

Type kontakt tilkobling 1

SC

Farge på ytre kappe

Gul

Kategori

OS2

Utvendig diameter kappe til enkeltleder

3 mm

Kabeltype

Simpleks

Type kontakt tilkobling 2

SC

Bøyebeskyttelse

Uten

Patchesnor SC-SC Simpl SM 657A fiber, 3m, gul 1,8mm. UPC slipt