OBS! Avvikende åpningstider på avdelingene i sommer.Mer informasjon

Lanse - FIBERPATCH LC-LC 62,5/125MM10M  LSOH

Lanse - FIBERPATCH LC-LC 62,5/125MM10M LSOH

Lanse

Kopier

Kopier

Logg inn eller opprett en konto for å se dine priser og bestille

Grunnleggende spesifikasjoner

  • Fibertype - Multimode 62,5/125

  • Antall fibre - 2

  • Lengde - 10 m

  • Type kontakt tilkobling 1 - LC

  • Farge på ytre kappe - Oransje

Emballasje og betingelser

  • 1 STK

  • Skaffevare

EAN/GTIN

7070746005877

Elnummer

6970665

Leverandørens varenummer

6970665

Typebeskrivelse

FIBERPATCH

Fibertype

Multimode 62,5/125

Antall fibre

2

Lengde

10 m

Type kontakt tilkobling 1

LC

Farge på ytre kappe

Oransje

Kategori

OM 1

Utvendig diameter kappe til enkeltleder

5 mm

Kabeltype

Dupleks

Type kontakt tilkobling 2

LC

Bøyebeskyttelse

Uten

NCS Fiber Patchkabler er høykvalitets kabler som gir en sikker og problemfri data overføring. Kablene er sammensatt av en halogenfri kabel. Patchkablene er bestykket med fargede konnektorer i hht. IEC 60874-19- 1, beige for multimodus, blå for singelmodus og grønn for sigelmodus APC. Alle kabler er individuelt testet og godkjent etter standarden EN 50173-1:2002 for overføring av alle applikasjoner opp til og med 10 Gigabit Ethernet (10GBase-SR/LR). Produktet er godkjent for benyttelse i NCS Norwegian Cabling System.