Melbye - Fibersnor 2xMM OM3 LC-LC 0,5m

Melbye - Fibersnor 2xMM OM3 LC-LC 0,5m

Melbye

Kopier

Kopier

Logg inn eller opprett en konto for å se dine priser og bestille

Grunnleggende spesifikasjoner

  • Fibertype - Multimode 50/125

  • Antall fibre - 2

  • Lengde - 0,5 m

  • Type kontakt tilkobling 1 - LC-dupleks

  • Farge på ytre kappe - Turkis

Emballasje og betingelser

  • 1 STK

  • Skaffevare

EAN/GTIN

7070701184067

Elnummer

6977390

Leverandørens varenummer

6977390

Typebeskrivelse

6977390

Fibertype

Multimode 50/125

Antall fibre

2

Lengde

0,5 m

Type kontakt tilkobling 1

LC-dupleks

Farge på ytre kappe

Turkis

Kategori

OM 3

Utvendig diameter kappe til enkeltleder

2 mm

Kabeltype

Dupleks

Type kontakt tilkobling 2

LC-dupleks

Bøyebeskyttelse

Påsatt

Fibersnor 2xMM OM3 LC-LC 0,5m, OM3 Turkis 2mm LSZH