Melbye - Fibersnor 2xMM OM4 LC-LC 5m 5 LC/UPC-LC/UPC, OM4

Melbye - Fibersnor 2xMM OM4 LC-LC 5m 5 LC/UPC-LC/UPC, OM4

Melbye

Kopier

Kopier

Logg inn eller opprett en konto for å se dine priser og bestille

Grunnleggende spesifikasjoner

  • Fibertype - Multimode 50/125

  • Antall fibre - 2

  • Lengde - 5 m

  • Type kontakt tilkobling 1 - LC-dupleks

  • Farge på ytre kappe - Fiolett

Emballasje og betingelser

  • 1 STK

  • Skaffevare

EAN/GTIN

7070701200767

Elnummer

6977491

Leverandørens varenummer

6977491

Typebeskrivelse

6977491

Fibertype

Multimode 50/125

Antall fibre

2

Lengde

5 m

Type kontakt tilkobling 1

LC-dupleks

Farge på ytre kappe

Fiolett

Kategori

OM4

Utvendig diameter kappe til enkeltleder

2 mm

Kabeltype

Dupleks

Type kontakt tilkobling 2

LC-dupleks

Bøyebeskyttelse

Påsatt

Fibersnor, beyttes mellom PC og uttaket, eller i rack som patchesnor. Lilla LSZH kabel. 5 m.