Melbye - Fibersnor SM 2xLC-LC/A 7,5m

Melbye - Fibersnor SM 2xLC-LC/A 7,5m

Melbye

Kopier

Kopier

Logg inn eller opprett en konto for å se dine priser og bestille

Grunnleggende spesifikasjoner

  • Fibertype - Singlemode

  • Antall fibre - 2

  • Lengde - 7,5 m

  • Type kontakt tilkobling 1 - LC-dupleks

  • Farge på ytre kappe - Gul

Emballasje og betingelser

  • 1 STK

  • Skaffevare

EAN/GTIN

7070701181226

Elnummer

6977106

Leverandørens varenummer

2XLC/UPC-LC/APC, SM

Typebeskrivelse

6977106

Fibertype

Singlemode

Antall fibre

2

Lengde

7,5 m

Type kontakt tilkobling 1

LC-dupleks

Farge på ytre kappe

Gul

Kategori

OS2

Utvendig diameter kappe til enkeltleder

2 mm

Kabeltype

Dupleks

Type kontakt tilkobling 2

LC-dupleks

Bøyebeskyttelse

Påsatt

Fibersnor SM 2xLC-LC/A 7,5m, G657A Gul 2mm LSZH