OBS! Avvikende åpningstider på avdelingene i sommer.Mer informasjon

Melbye - Fibersnor SM 2xSC/A-SC/A 0,5m

Melbye - Fibersnor SM 2xSC/A-SC/A 0,5m

Melbye

Kopier

Kopier

Logg inn eller opprett en konto for å se dine priser og bestille

Grunnleggende spesifikasjoner

  • Fibertype - Singlemode

  • Antall fibre - 2

  • Lengde - 0,5 m

  • Type kontakt tilkobling 1 - SC-dupleks

  • Farge på ytre kappe - Gul

Emballasje og betingelser

  • 1 STK

  • Skaffevare

EAN/GTIN

7070701180663

Elnummer

6977050

Leverandørens varenummer

2XSC/APC-SC/APC, SM

Typebeskrivelse

6977050

Fibertype

Singlemode

Antall fibre

2

Lengde

0,5 m

Type kontakt tilkobling 1

SC-dupleks

Farge på ytre kappe

Gul

Kategori

OS2

Utvendig diameter kappe til enkeltleder

2 mm

Kabeltype

Dupleks

Type kontakt tilkobling 2

SC-dupleks

Bøyebeskyttelse

Påsatt

Fibersnor SM 2xSC/A-SC/A 0,5m, G657A Gul 2mm LSZH