Melbye - Fibersnor SM 2xST-ST 15m

Melbye - Fibersnor SM 2xST-ST 15m

Melbye

Kopier

Kopier

Logg inn eller opprett en konto for å se dine priser og bestille

Grunnleggende spesifikasjoner

  • Fibertype - Singlemode

  • Antall fibre - 2

  • Lengde - 15 m

  • Type kontakt tilkobling 1 - ST

  • Farge på ytre kappe - Gul

Emballasje og betingelser

  • 1 STK

  • Skaffevare

EAN/GTIN

7070701181646

Elnummer

6977148

Leverandørens varenummer

2XST/UPC-ST/UPC, SM

Typebeskrivelse

6977148

Fibertype

Singlemode

Antall fibre

2

Lengde

15 m

Type kontakt tilkobling 1

ST

Farge på ytre kappe

Gul

Kategori

OS2

Utvendig diameter kappe til enkeltleder

2 mm

Kabeltype

Dupleks

Type kontakt tilkobling 2

ST

Bøyebeskyttelse

Påsatt

Fibersnor SM 2xST-ST 15m, G657A Gul 2mm LSZH