OBS! Avvikende åpningstider på avdelingene i sommer.Mer informasjon

Melbye - Fibersnor SM LC-LC/A 10m

Melbye - Fibersnor SM LC-LC/A 10m

Melbye

Kopier

Kopier

Logg inn eller opprett en konto for å se dine priser og bestille

Grunnleggende spesifikasjoner

  • Fibertype - Singlemode

  • Antall fibre - 1

  • Lengde - 10 m

  • Type kontakt tilkobling 1 - LC

  • Farge på ytre kappe - Gul

Emballasje og betingelser

  • 1 STK

  • Skaffevare

EAN/GTIN

7070701182735

Elnummer

6977257

Leverandørens varenummer

LC/UPC-LC/APC, SM

Typebeskrivelse

6977257

Fibertype

Singlemode

Antall fibre

1

Lengde

10 m

Type kontakt tilkobling 1

LC

Farge på ytre kappe

Gul

Kategori

OS2

Utvendig diameter kappe til enkeltleder

2 mm

Kabeltype

Simpleks

Type kontakt tilkobling 2

LC

Bøyebeskyttelse

Påsatt

Fibersnor SM LC-LC/A 10m, G657A Gul 2mm LSZH