Melbye - Fibersnor SM SC-LC 7,5m

Melbye - Fibersnor SM SC-LC 7,5m

Melbye

Kopier

Kopier

Logg inn eller opprett en konto for å se dine priser og bestille

Grunnleggende spesifikasjoner

  • Fibertype - Singlemode

  • Antall fibre - 1

  • Lengde - 7,5 m

  • Type kontakt tilkobling 1 - SC

  • Farge på ytre kappe - Gul

Emballasje og betingelser

  • 1 STK

  • Skaffevare

EAN/GTIN

7070701181929

Elnummer

6977176

Leverandørens varenummer

SC/UPC-LC/UPC, SM

Typebeskrivelse

6977176

Fibertype

Singlemode

Antall fibre

1

Lengde

7,5 m

Type kontakt tilkobling 1

SC

Farge på ytre kappe

Gul

Kategori

OS2

Utvendig diameter kappe til enkeltleder

2 mm

Kabeltype

Simpleks

Type kontakt tilkobling 2

LC

Bøyebeskyttelse

Påsatt

Fibersnor SM SC-LC 7,5m, G657A Gul 2mm LSZH