Melbye - Fibersnor SM SC-SC 10m

Melbye - Fibersnor SM SC-SC 10m

Melbye

Kopier

Kopier

Logg inn eller opprett en konto for å se dine priser og bestille

Grunnleggende spesifikasjoner

  • Fibertype - Singlemode

  • Antall fibre - 1

  • Lengde - 10 m

  • Type kontakt tilkobling 1 - SC

  • Farge på ytre kappe - Gul

Emballasje og betingelser

  • 1 STK

  • Skaffevare

EAN/GTIN

7070701181738

Elnummer

6977157

Leverandørens varenummer

SC/UPC-SC/UPC, SM

Typebeskrivelse

6977157

Fibertype

Singlemode

Antall fibre

1

Lengde

10 m

Type kontakt tilkobling 1

SC

Farge på ytre kappe

Gul

Kategori

OS2

Utvendig diameter kappe til enkeltleder

2 mm

Kabeltype

Simpleks

Type kontakt tilkobling 2

SC

Bøyebeskyttelse

Påsatt

Fibersnor SM SC-SC 10m, G657A Gul 2mm LSZH