Generelle filtre

Ingen resultater

Tekniske filtre

Ingen resultater
Ingen resultater
Ingen resultater
Ingen resultater
Ingen resultater
Ingen resultater

Fiber Skuffer Paneler

37 produkter

Excel
Excel

Excel 200-951 FIBERPATCHPANEL SC/LC 24P U/ADAPTERE

  • Egnet for antall koblinger/adaptere: 24

  • Fibertype: Andre

  • APC-utførelse: Nei

Lagervare

Kopier

Kopier

Lagervare

Schneider Electric
Schneider Electric

Schneider Electric FIBERPANEL FO 1U FOR 4 MODUL TOMT FOR DEKKPLATER ACTASSI

  • Egnet for antall koblinger/adaptere: 24

  • Fibertype: Singlemode

  • Fiberklasse: OM 1

Lagervare

Kopier

Kopier

Lagervare

Lanse
Lanse

Lanse FIBERSKUFF 48-FIBER SORT 1U u/FRONT

    Skaffevare

    Kopier

    Kopier

    Skaffevare

    Lanse
    Lanse

    Lanse FIBERSKUFF 24xSC-D SORT 1U

    • Egnet for antall koblinger/adaptere: 24

    • Fibertype: Andre

    • APC-utførelse: Ja

    Skaffevare

    Kopier

    Kopier

    Skaffevare

    Schneider Electric
    Schneider Electric

    Schneider Electric FO basic panel 1U 48F LC

    • Egnet for antall koblinger/adaptere: 24

    • Farge: Grå

    • Egnet for antall modulinnsatser: 24

    Skaffevare

    Kopier

    Kopier

    Skaffevare

    Schneider Electric
    Schneider Electric

    Schneider Electric FO basic panel 1U 24F SC

    • Egnet for antall koblinger/adaptere: 12

    • Farge: Grå

    • Egnet for antall modulinnsatser: 12

    Skaffevare

    Kopier

    Kopier

    Skaffevare

    LANSE 3-PLAY
    LANSE 3-PLAY

    LANSE 3-PLAY FIBERSKUFF 16xLC-D SORT 1U

    • Egnet for antall koblinger/adaptere: 16

    • Fibertype: Andre

    • APC-utførelse: Ja

    Skaffevare

    Kopier

    Kopier

    Skaffevare

    LANSE 3-PLAY
    LANSE 3-PLAY

    LANSE 3-PLAY FIBERBOKS PLAST 12 x SC-D U/ADAPTER

    • Egnet for antall koblinger/adaptere: 12

    • Fibertype: Multimode 50/125

    • APC-utførelse: Ja

    Skaffevare

    Kopier

    Kopier

    Skaffevare

    Lanse
    Lanse

    Lanse FIBERSKUFF 12xSC-D SORT 1U

    • Egnet for antall koblinger/adaptere: 12

    • Fibertype: Multimode 50/125 og 62.5/125

    • Fiberklasse: OM4

    Skaffevare

    Kopier

    Kopier

    Skaffevare

    Schneider Electric
    Schneider Electric

    Schneider Electric Actassi Fiberpanel basic 1U

    • Egnet for antall koblinger/adaptere: 24

    • Fibertype: Multimode 50/125

    • Fiberklasse: OM 1

    Skaffevare

    Kopier

    Kopier

    Skaffevare

    Lanse
    Lanse

    Lanse FIBERSKUFF 12xLC-Q SORT 1U

    • Egnet for antall koblinger/adaptere: 24

    • Fibertype: Singlemode

    • Farge: Svart

    Skaffevare

    Kopier

    Kopier

    Skaffevare

    IKN AS Panel 19" (plast) med 12xSC/D, MM Sort

    • Egnet for antall koblinger/adaptere: 12

    • Fibertype: Multimode 50/125 og 62.5/125

    • Fiberklasse: OM 3

    Skaffevare

    Kopier

    Kopier

    Skaffevare

    Melbye
    Melbye

    Melbye ODF 19 3HE 72xSCD sliding

    • Egnet for antall koblinger/adaptere: 144

    • Fibertype: Andre

    • APC-utførelse: Nei

    Skaffevare

    Kopier

    Kopier

    Skaffevare

    Nexans
    Nexans

    Nexans LANmOF PP 24 Snap-in m/glides

    • Egnet for antall koblinger/adaptere: 24

    • Fibertype: Andre

    • APC-utførelse: Nei

    Skaffevare

    Kopier

    Kopier

    Skaffevare

    Melbye
    Melbye

    Melbye Patchepanel 19 1HE 24xSCD

    • Egnet for antall koblinger/adaptere: 48

    • Fibertype: Andre

    • APC-utførelse: Nei

    Skaffevare

    Kopier

    Kopier

    Skaffevare

    Melbye
    Melbye

    Melbye ODF 19 4HE 96xSCD sliding

    • Egnet for antall koblinger/adaptere: 192

    • Fibertype: Andre

    • APC-utførelse: Nei

    Skaffevare

    Kopier

    Kopier

    Skaffevare

    Rittal LWL 19'' Rangerpanel1HE

    • Egnet for antall koblinger/adaptere: 0

    • Fibertype: Multimode 50/125

    • Fiberklasse: OM 3

    Skaffevare

    Kopier

    Kopier

    Skaffevare

    Lanse
    Lanse

    Lanse FIBERSKUFF 1U FRONT 24xST

      Skaffevare

      Kopier

      Kopier

      Skaffevare

      Schneider Electric
      Schneider Electric

      Schneider Electric Actassi fiberpanel HD 1U

      • Egnet for antall koblinger/adaptere: 72

      • Fiberklasse: OM4

      • APC-utførelse: Nei

      Skaffevare

      Kopier

      Kopier

      Skaffevare

      Lanse
      Lanse

      Lanse FIBERSKUFF 1,5U 19 U/ADAPTER 24XLC M/SKJØTHOLDERE/KVEIL

      • Egnet for antall koblinger/adaptere: 24

      • Fibertype: Multimode 50/125 og 62.5/125

      • Fiberklasse: OM 3

      Skaffevare

      Kopier

      Kopier

      Skaffevare

      Elko
      Elko

      Elko ELKONNEKT Fiber LC Duplex SM

      • Egnet for fibertype: Singlemode

      • Type kontakt tilkobling 1: LC-dupleks

      • Type kontakt tilkobling 2: LC-dupleks

      Skaffevare

      Kopier

      Kopier

      Skaffevare

      IKN AS Panel 19" (plast) TOMT sort

        Skaffevare

        Kopier

        Kopier

        Skaffevare

        Melbye
        Melbye

        Melbye ODF 19 2HE 48xSCD sliding

        • Egnet for antall koblinger/adaptere: 96

        • Fibertype: Andre

        • APC-utførelse: Nei

        Skaffevare

        Kopier

        Kopier

        Skaffevare

        Schneider Electric
        Schneider Electric

        Schneider Electric Actassi fiberpanel HD 4U

        • Egnet for antall koblinger/adaptere: 288

        • Fiberklasse: OM4

        • APC-utførelse: Nei

        Skaffevare

        Kopier

        Kopier

        Skaffevare